Říjen 2011

Day 4.

11. října 2011 v 12:26 | Ornella |  Diary

A je úterý. Probouzím se a venku neprší, je relativně světlá obloha. Nemám ale sílu vstát. Něco ve mě nechce, abych viděla ten zázračný výjev z okna mého pokoje. Dál ležím, v uších sluchátka, vedle postele horký čaj. Asi taťka. Dokonce do něj dal cukerín, rychle pochopil že to myslím vážně. Uplyne hodina a já stále nechci vstát. Je to zbytečný pohyb, a já beztak vím, že mé první kroky by vedly do lednice. Tak si raději pustím film. Into the wild - brečím celkem třikrát za celý film a velmi mě to po emocionální stránce zasahuje. Po skončení musím na toaletu a navštěvuji ledničku. Odolávám všemu, až na kousek sýra, který přežvykuji asi deset minut než konečně naposledy polknu. Zapálila bych si. Ale táta je doma, musím vyčkat do jedné. To přežiji, žádné jídlo, žádné kouření. Druhý čaj.

A i když slunce nevyšlo, den nebyl tak špatný jak začal. Zakouřila jsem si a dala si jogurt. Pak jsem psala, psala jsem sice jen hodinu, ale i tak jsem pociťovala příjemný pocit, že zase něco dělám :) Ve 4 jsme s mamkou jely do města koupit kabát na zimu, jsem hodně konzervativní tip co se oblečení týče, ráda se oblékám společensky a reprezentativně, proto jsem si vybrala delší áčkový střih, uuu, dokonalý! Také mám novou barvu na vlasy, tak se asi ještě ráno nabarvím, uvidím jak se mi bude chtít vstávat :) Zítra už jdu do školy a od spolužaček jsem se dozvěděla, že máme nějakou přednášku o atomové energii, na kterou se moc těším, zajímají mě tato témata. Také jsem dostala 1 z angličtiny z velkého testu, jsem nadšená!! Miluji angličtinu!

Jídelníček

Snídaně - nic (spala jsem)
Svačina - 28g eidamu
Oběd - bílý jogurt
Svačina - nízkotučný tvaroh + lžička kakaa
Večeře - uzená makrela

Chybí mi pečivo a zelenina, ale té už se brzy dočkám! :) Jak jste se měly vy?

Day 3.

10. října 2011 v 22:21 | Ornella |  Diary

Jídelníček

Snídaně - nízkotučný měkký tvaroh + 2 lžíce ovesných vloček
Svačina - nakládané kukuřičky (8 ks)
Oběd - míchaná vejce (2)
Svačina - nic
Večeře - tuňák

Pití - 1l čisté vody, 1l černého čaje (cukerín)

Nefunguje nám váha, takže nevím jak na tom jsem, na konci týdne se zvážím a uvidím. Ta dieta je skutečně těžká, snad vydržím :) Jinak dnešek jsem přežila díky FB, kamarádům a filmům, ještě zítra budu ležet a ve středu tradá do školy :) Jak jste přežili pondělí? :))

10/10

10. října 2011 v 11:11 | Ornella |  Diet

Dneškem počínaje startuji "Dukanovku". Je to hodně drsné, ale pro krásné tělo cokoliv. Ráno jsem udělala velký nákup, a řeknu Vám že jsem byla hnedka spokojená, protože jsem měla příšerný hlad a byla jsem ve dvou obchodech a nic jsem si nedala! Prostě pevná vůle a jinak to nepůjde.

Jinak první fáze u mě potrvá 3 dny, jelikož chci shodit do 10 kg. Plánuji jíst převážně tvaroh, otruby, vejce a jogurty, na středu si udělám velkou hostinu - uzenou makrelu (mňam). Pak už to bude lepší, budu moci jíst i zeleninu, na to už se těším. Mamka dneska zůstala doma což mi zkazilo plány, chtěla jsem cvičit aerobic, takže nic, budu se muset spokojit se sklapovačkami. Doufám že brzo odejdou oba rodiče do práce, mám chuť si zapálit. Ach jo, nikdy nezačínejte s kouřením, nezbavíte se toho.

Jídelníček přidám na konci dne, snad budu úspěšná.


Day 2.

9. října 2011 v 23:50 | Ornella |  Diary
Tak berušky, další den za námi, a týden před. Snad jste si víkend užily i přes nepřízeň počasí. Já ho celý proležela, takže si do nového týdne přináším max. tak proleženiny :D Ale doufám v dobrý týden, ve čtvrtek mám naplánované focení, kamarádka se mě mermomocí snaží urvat do modelingu, tak jí nechci urazit, jedno focení přežiju a až fotograf zjistí jaké jsem střevo tak bude po. :) Ale docela se těším, bude to dobrá zkušenost. Do čtvrtka ale daleko, zítra jdu k doktorce, ale v úterý už bych šla do školy, skutečně nechci moc zameškávat takhle na začátku roku, procenta jsou svině. :)

Zítra začínám Dukanovu dietu a těším se jak malé dítě, snad mi to pomůže, držte mi palečky. Ještě jedna slečna do toho jde také, tak jí tímto přeji hodně štěstí! :) Už jsem uvědomila maminku, tak si jdu udělat seznam co zítra nakoupit, abych neumřela hlady, nechci držet hladovku, to fakt ne! :) Budu dávat průběžně vědět jak na tom jsem, a jestli jí doporučím jako ostatní nebo ne.


Jinak ještě jedna otázka trochu mimo - jak se vyrovnáváte se stresem? Konkrétně spojeným s klukama? Mám docela dusno v tomhle směru a potřebuji ten stres ze sebe dostat, dusí mě a to nemám ráda :)

Dukanova dieta

9. října 2011 v 13:07 | Ornella |  Tips
Nedávno jsem na ní narazila a dočetla se, že je mnoha dívkami vyzkoušená a že skutečně funguje a tak jsem se rozhodla jí také vyzkoušet. Velice se mi totiž líbí její průběh, který je, na rozdíl od většiny diet, pozvolný. Má 4 fáze ale prý se nemusí začínat hned tou první. Já jí ovšem nevynechám, chci jet hezky popořádku, do toho si ještě vypracuji plán pohybu, abych pěkně spalovala a doufám, že to bude fungovat. Prý se dají shodit během první až 3 kila! Tak uvidíme.


Pokud máte s touto dietou zkušenosti, dejte vědět. Také bych ráda nějaká účinná cvičení, popřípadě jak cvičíte a sportujete Vy, ráda přijmu novou inspiraci. Já osobně jezdím na kole (v zimě spinning), běhám, několikrát denně cvičím a ráda bych začala aquaaerobic. Pohyb je moje droga!

9/10

9. října 2011 v 9:38 | Ornella |  Diet
Snídaněmalý plátek chleba s vaječnou pomazánkou
SvačinaBEBE (4 plátky)
Obědpangasius, trocha bramborové kaše, okurkový salát
Svačina5 piškotů
Večeřenic

Nemám náladu počítat kalorie, s tím začnu až od zítřka, společně s dietkou.

Ornella 1.

8. října 2011 v 23:32 | Ornella
Je to ironie mluvit o sobě a vlastně nevědět kdo jsem. Nové jméno, nový blog, nová identita, nový začátek. Je toho na mě moc, ale měla bych si zvykat, takhle to prostě musí být, bezpodmínečně. Jsem ráda že blog existuje, protože mi v poslední době přijde, že nemám nikoho, komu bych se mohla svěřit aniž bych si byla jistá, že to nikomu neřekne. Tedy mám jednu kamarádku, který můžu říct všechno a udrží tajemství, a jsem za ní ráda, je to vážně strašně v pohodě holka! :) Jinak co se týče ostatních důležitých osob v mém životě - vystačím si sama se sebou. Bylo jich pár, ale už je to pryč. Teď jsem sama a snažím se dokázat, že mi to takhle prospívá a vyhovuje. Znovu hraji na kytaru, píšu, fotím, užívám si života. Jsem spokojená.


Zase by jednou mohl být život fajn, tak snad se nic neposere.

Day 1.

8. října 2011 v 20:38 | Ornella |  Diary
Počasí už nám dneska naznačilo, že léto je definitivně pryč. Docela mě to mrzí, protože mám mnohem radši teplo než zimu, ale bohužel s tím nic neudělám. Nakonec mi to počasí ani tolik nevadí, alespoň pro dnešek, protože jsem nemocná a tedy jsem se ven ani nepodívala. Ležím si v posteli, upíjím čaj a dívám se na seriály. Prostě pohodička :) Až na ten kašel teda. Jak jsem nemocná tak se mi nedaří se hlídat, prostě mám hlad a najím se, proto se musím co nejdřív hodit do pořádku abych zase mohla chodit ven a sportovat, jinak to s jídlem nezvládnu. Snad to bude brzy.


Tento blog je o mě, protože jsem labil a jakožto právoplatný labil potřebuji vlastní svět, do kterého se mohu uzavřít. Před časem to byl svět jídla a mastnoty, teď to bude svět zdraví a štíhlosti. Vím, že to není jednoduché, prošla jsem si tím už několikrát, ale věřím, že mám dostatečnou motivaci na to, abych to dokázala. Za čím vlastně jdu? Co je mým cílem? Ráda bych, aby se mi na váze objevila magická číslice 48. Proč právě 48? Protože osmička je moje šťastné číslo (datum založení blogu mluví za vše) a čtyřka je násobek. Ne, to není ten pravý důvod, ale ten Vám povím někdy příště. Vím, že je to hodně málo, a také vím, že tolik nikdy neshodím, počítám s tím, že to dotáhnu nejdále na 55 kg, ale nějaké cíle mít musím :) Nemusíte s tím souhlasit, můžete to odsuzovat, ale to je to jediné co můžete.