Day 2.

9. října 2011 v 23:50 | Ornella |  Diary
Tak berušky, další den za námi, a týden před. Snad jste si víkend užily i přes nepřízeň počasí. Já ho celý proležela, takže si do nového týdne přináším max. tak proleženiny :D Ale doufám v dobrý týden, ve čtvrtek mám naplánované focení, kamarádka se mě mermomocí snaží urvat do modelingu, tak jí nechci urazit, jedno focení přežiju a až fotograf zjistí jaké jsem střevo tak bude po. :) Ale docela se těším, bude to dobrá zkušenost. Do čtvrtka ale daleko, zítra jdu k doktorce, ale v úterý už bych šla do školy, skutečně nechci moc zameškávat takhle na začátku roku, procenta jsou svině. :)

Zítra začínám Dukanovu dietu a těším se jak malé dítě, snad mi to pomůže, držte mi palečky. Ještě jedna slečna do toho jde také, tak jí tímto přeji hodně štěstí! :) Už jsem uvědomila maminku, tak si jdu udělat seznam co zítra nakoupit, abych neumřela hlady, nechci držet hladovku, to fakt ne! :) Budu dávat průběžně vědět jak na tom jsem, a jestli jí doporučím jako ostatní nebo ne.


Jinak ještě jedna otázka trochu mimo - jak se vyrovnáváte se stresem? Konkrétně spojeným s klukama? Mám docela dusno v tomhle směru a potřebuji ten stres ze sebe dostat, dusí mě a to nemám ráda :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama