Únor 2012

4/2 - Day after day I hope

4. února 2012 v 11:21 | Ornella |  Diet

Už mi bylo líp, teď mi je prázdně.


Despair is only in your mind

4. února 2012 v 3:18 | Ornella |  Reflection
Zoufalý jest člověk, jenž hledá a nenachází.
Zoufalý jest muž, jehož štěstí obchází.
Zoufalá jest žena, jejíž dítě život ztrácí.
Zoufalý jest každý, kdo útrapy jiným vrací.


Zoufalství se dá definovat mnoha způsoby a každý s ním má své zkušenosti. Proto je také tak odlišné - každý člověk zoufalství pociťuje jiným způsobem, proto charakterizovat ho je velmi těžké. Zoufalství je stav mysli, který ochromuje naše myšlení, smýšlení a racionální rozhodování. Zoufalí lidé si většinou neuvědomují, čeho jsou pod rouškou zoufalství schopní, což poznají většinou až ve chvíli, kdy je pozdě a něco se semele.


Sama jsem byla v životě několikrát zoufalá a mohu potvrdit, že to je ten nejhorší pocit, úzce spjatý se strachem, obavami. Kdy jsem byla nejvíce zoufalá? Určitě v době, kdy mi umírala druhá babička. Měla spoustu nemocí a ve vážném stavu byla bezmála rok. Zoufalství spojené s tím, že jí nemůžete nikterak pomoct, bylo neskutečně bolestivé. Tímto jsem poznamenaná po zbytek života a už mi to nikdo nesmaže. A přesně v takových chvílích člověk pociťuje zoufalství. Ve chvílích strachu, obav, úzkosti, vyčkávání.


"Despair is only in your mind. You must be strong if you want fight with this problem. But if you really want it, you win."

I wanna mercy

3. února 2012 v 23:51 | Ornella |  Diary
When I was young, everything was great. My life was good, my family, friends, everything was perfect. And I automaticly thought, that all of this will be in future just like in past. But that's wrong dream! Reality is worse then I ever imagine. And I am tired. Tired in my life, in my family, in school. My brain screaming and screaming, all the time, every day. I want to do something, but I don't know what. My problem with food is still here and how days pass away, I'm so scared!
I don't wanna go to hospital or something like that, but I wanna be slim.
Now, I'm listening Lana Del Rey and I must say - she is very good singer and I like her so much, her music is like a medication. My EN is not very good, but I'm trying.

Bye my darlings, take care of yourself.